Poprzez naturalne ćwiczenia akustyczne, fonujące, oddechowe utrzymasz i rozwiniesz zdrowy głos. Terapia głosu i harmonii oddechowej autorską metodą Karoliny Baryckiej-Kozyry pomaga również w leczeniu głosu chorego i dysfunkcyjnego.

Dlaczego warto podjąć terapię głosu? Terapia ta wpływa na poprawę układu oddechowego, dotlenienie mózgu, poprawę układu krążenia. Ma pozytywny wpływ na efekty terapii psychologicznej w przypadku zaburzeń snu, koncentracji, znacznie obniża poziom stresu. To bardzo dobre uzupełnienie terapii stanów nerwicowych i lękowych.

Głos wpływa na podtrzymanie autorytetu i kompetencji mówcy, w szczególności u osób:

  • zarządzających, wykładowców, trenerów, prawników, nauczycieli,
  • które chcą połączyć osobowość z głosem,
  • które zmagają się z problemem dyskomfortu podczas wystąpień publicznych.

Kiedy warto rozpocząć terapię głosu?

Terapia głosu polecana jest w szczególności, gdy pojawiają się nieprzyjemne uczucia związane z głosem – dyskomfort, napięcie aparatu emisyjnego, zacisk krtani, ból gardła niezwiązany z przeziębieniem, ściskoszczęk czy przewlekła chrypka.

Terapia głosu pomaga powrócić do dobrej formy fizycznej – pomaga w redukcji stresu i w problemach z wypoczywaniem i regeneracją organizmu. Warto zgłosić się na terapię, kiedy pojawiają się problemy z koncentracją, nieznanego pochodzenia bóle głowy i zębów.

Terapia Głosu i Harmonii Oddechowej dla głosu zmęczonego i z problemami

Terapia Karoliny Baryckiej-Kozyry to nieinwazyjna, skuteczna metoda, która poprzez mowę i śpiew wspiera terapię laryngologiczno-foniatryczną. Dedykowana jest osobom wykorzystującym w pracy zawodowej głos, np. dla wokalistów, mówców, wykładowców, nauczycieli, prawników, trenerów, lektorów, aktorów i managerów.

Rozwojowe Szkolenie Głosu Medialnego – Zachwyt Głosem

To terapia dedykowana osobom przygotowującym się do wystąpienia publicznego, chcącymi rozwijać zdrowy głos w mowie i śpiewie, dążą do formy edycyjnej i nagraniowej głosu.