Poradnia Salomon

Poradnia Rodzinna SALOMON to miejsce, gdzie najważniejszy jest Człowiek.
Poradnia powstała, by udzielać rzetelnej pomocy osobom potrzebującym wsparcia, otuchy, pomocy z zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego. W naszym zespole znajdują się psycholodzy, psychoterapeuci, psychiatra, coach, doradca zawodowy i mediator, pomagający w osiągnięciu porozumienia między skłóconymi stronami.
Wszystkie nasze działania służą wsparciu naszych Klientów w procesie wewnętrznej zmiany, poprawie jakości i satysfakcji z życia zarówno osobistego jak i zawodowego. 

Bardzo dbamy, aby nasi Klienci otrzymali profesjonalną opiekę terapeutyczną i doradczą, oraz aby wszystkie spotkania przebiegały w atmosferze życzliwości, autentyczności oraz przyjaznego i wolnego od wszelkich osądów podejścia. 

Poradnia Rodzinna – dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych w każdym wieku. Pomagamy całym rodzinom w pokonywaniu trudności, prowadzimy terapię grupową dla osób z różnymi problemami. Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną. Nasi specjaliści od wielu lat prowadzą konsultacje i terapie, korzystają z wiedzy, którą stale poszerzają i doświadczenia z pracy z Pacjentami.

Poradnia Rodzinna SALOMON mieści się w dogodnej lokalizacji, przy ulicy Piotrkowskiej 125 w Łodzi.
W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.