Poradnia Salomon

Poradnia Rodzinna SALOMON to miejsce, gdzie najważniejszy jest Człowiek.
Naszą misją jest udzielanie profesjonalnej pomocy terapeutycznej osobom potrzebującym wsparcia, otuchy i pomocy z zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego.
Świadczymy usługi w rozległym zakresie – w naszym zespole znajdują się psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci, seksuolog, terapeuta uzależnień, doradca zawodowy i mediator, pomagający w osiągnięciu porozumienia między skłóconymi stronami.
Wszystkie nasze działania służą wsparciu naszych Klientów w procesie wewnętrznej zmiany, poprawie jakości i satysfakcji z życia zarówno osobistego jak i zawodowego.
Bardzo dbamy, aby nasi Klienci otrzymali rzetelną opiekę terapeutyczną i doradczą, oraz aby wszystkie spotkania przebiegały w atmosferze życzliwości, autentyczności oraz przyjaznego i wolnego od wszelkich osądów podejścia.

Poradnia Rodzinna – dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych

Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci w każdym wieku. Pomagamy całym rodzinom w pokonywaniu trudności, z jakimi mierzą się w codziennym życiu. Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną. Nasi specjaliści od wielu lat prowadzą konsultacje i terapie, korzystają z wiedzy, którą stale poszerzają i doświadczenia z pracy z Pacjentami.

Poradnia Rodzinna SALOMON mieści się w dogodnej lokalizacji, przy ulicy Piotrkowskiej 125 w Łodzi.
W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Kontakt telefoniczny

531 085 800