Poradnia Salomon

Nasza poradnia powstała, by udzielać rzetelnej pomocy osobom potrzebującym wsparcia, otuchy, pomocy lekarskiej z zakresu zdrowia psychicznego. Staramy się jak najlepiej rozwiązywać problemy, z jakimi zgłaszają się do nas Klienci. Świadczymy usługi w rozległym zakresie. Eksperci współpracujący z Poradnią są tak dobierani do zespołu, by nasza oferta jak najlepiej odpowiadała potrzebom zgłaszanym przez Pacjentów.

W naszym zespole znajdują się psycholodzy, psychoterapeuci, psychiatrzy, seksuolodzy, terapeuci uzależnień, terapeuci rodzinni, terapeuci głosu, doradcy zawodowi, mediatorzy, pomagający w osiągnięciu porozumienia między skłóconymi stronami.

Poradnia Rodzinna – dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych w każdym wieku. Pomagamy całym rodzinom w pokonywaniu trudności, prowadzimy terapię grupową dla osób z różnymi problemami. Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną. Nasi specjaliści od wielu lat prowadzą konsultacje i terapie, korzystają z wiedzy, którą stale poszerzają i doświadczenia z pracy z Pacjentami.

Poradnia Rodzinna Salomon mieści się przy ulicy Piotrkowskiej 125 w Łodzi. W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.