Konsultacja psychologiczna to pierwszy kontakt osoby zgłaszającej się po pomoc z psychologiem bądź psychoterapeutą. Jest to standardowa wizyta, ale konieczna aby pomóc zgłaszającej się osobie. Konsultacja ma na celu bliższe poznanie pacjenta, jego sytuację życiową, emocje oraz trapiące go problemy. Jest niezbędna, aby specjalista mógł zdecydować o dalszych sposobach pomocy (podjęcie terapii bądź konsultacja z innym specjalistą).
Warto pamiętać, że skorzystanie z konsultacji psychologicznej nie jest zobowiązaniem do podjęcia psychoterapii. Jest to czas dla pacjenta i terapeuty, aby porozmawiać o ewentualnej terapii, czasie jej trwania, celach czy zasadach na jakich będzie się opierać. Niekiedy samo doświadczenie konsultacji, przedstawienie swoich problemów, spojrzenie na nie z innej strony czy uzewnętrznienie emocji jest już pomocne.
Powierzając naszym specjalistom swoje troski możesz być pewny, że trafiłeś do odpowiedniego miejsca w Łodzi. W Poradni Salomon w Łodzi pracują wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem oraz ludzkim, życzliwym podejściem do każdej osoby potrzebującej wsparcia.

Konsultacja jest możliwa każdego dnia od poniedziałku do piątku zarówno osobiście jak i online. Czas trwania 1 spotkania to 60 minut.

Jeśli potrzebujesz rozmowy, zadzwoń do nas:  531 085 800