Specjalizacja: Psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalnością psychologia zdrowia i kliniczna.
Prowadziła szkolenia i warsztaty dla młodzieży dotyczące profilaktyki uzależnień, seksualności oraz doradztwo zawodowe.
Szczególnym obszarem jej zainteresowań jest praca z dziećmi i młodzieżą, co od 2013 roku realizuje pracując jako psycholog w Katolickim Gimnazjum OO.Bernardynów, Liceum Ogólnokształcącym, Bernardyńskiej Szkole Podstawowej; dla dobra dzieci współpracuje z rodzicami, nauczycielami, wychowawcami i pedagogami.
Prowadzi psychoterapię dzieci i młodzieży oraz młodych dorosłych, studentów. Pomaga w zaburzeniach depresyjnych, lękowych, zaburzeniach zachowania, samookaleczeniach, niskiej samoocenie, zaburzeniach odżywiania.
Prowadzi szkolenia dla rad pedagogicznych.
Ukończyła m.in. szkolenia: „Terapia motywacyjna nastolatka”, „Leczenie zaburzeń lękowych u dzieci i nastolatków – zastosowanie terapii poznawczo-behawioralnej w praktyce”, „Terapia poznawczo-behawioralna depresji”, „Crossroads – Młodzież na rozdrożu” (dot. seksualności), roczny kurs: „Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży” (org. przez: „Poza Schematami”, Warszawa);.
Swoją pracę poddaje stałej superwizji oraz współpracuje z lekarzem psychiatrą.
Zwolenniczka terapii poznawczo-behawioralnej oraz logoterapii V. Frankla (nurt oparty na wartościach i poszukiwania sensu życia).